Kurs języka chorwackiego w adwentowym Zagrzebiu

Kurs języka chorwackiego w Zagrzebiu!

Poznaj stolicę Chorwacji w magicznym czasie Adwentu!

 

POCZĄTEK KURSU: 30 listopad 2019 r.

KONIEC KURSU: 7 grudzień 2019 r.

MIEJSCE: Zagrzeb, ul. Radnička 27 - Szkoła Języków Obcych PAVUNA

CENA:  180 EURO

 

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Program jest dla tych wszystkich, którzy chcą uczyć się języka chorwackiego w Zagrzebiu, w kameralnych, przystosowanych grupach, a przy tym poczuć magiczny czas Adwentu! Program jest skierowany również do tych, którzy już posługują się językiem chorwackim – gwarantujemy podział na grupy, w zależności od poziomu zaawansowania znajomości języka chorwackiego.


CZEGO MOŻECIE OCZEKIWAĆ?

  • Codzienny kurs języka chorwackiego z Agnieszką Nikrant

  • Konwersacje z Sandrą Pavuna – dla osób na wyższym poziomie znajomości języka chorwackiego (opcja dodatkowa)

  • Zajęcia w sali lekcyjnej oraz w "terenie" – wspólne wyjścia do restauracji, sklepu, piekarni.. :)

  • Zwiedzanie zabytków Zagrzebia, korzystanie z uroków adwentowego miasta

  • Nauka bożonarodzeniowych pieśni chorwackich, wspólne kolędowanie

  • Projekcja świątecznego filmu, warsztaty

  • Poznanie tradycji i świątecznych, chorwackich zwyczajów

  • Wycieczka do SalajLand – dodatkowo płatne (ok.50 kun)

  • Uczestnicy otrzymują certyfikat i zaświadczenie o udziale w kursie

 

Agnieszka Nikrant – z wykształcenia i z zamiłowania filolog kroatysta i muzyk – wokalista. Doświadczona lektorka języka chorwackiego. Założycielka Centrum Języków Słowiańskich SLAVA w Gdyni. Prowadząca funpage na Facebooku “Po chorwacku”. Miłośniczka chorwackiej muzyki, w szczególności pieśni dalmatyńskich. Inicjatorka jedynej w Polsce klapy dalmatyńskiej “PORTUN”. Wakacje bez odkrycia kolejnych miejsc w Chorwacji, odwiedzin w Zagrzebiu i kąpieli w Adriatyku uznaje za nieważne i do poprawki. Jej mottem jest zdanie Walta Disneya: “Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.

 

 

Sandra Pavuna – profesorica hrvatske kulture i povijesti. Nakon studija kroatologije na Sveučilištu u Zagrebu i radnog iskustva stečenog kao lektorica brojnih časopisa, radova i knjiga, autorica priručnika  i profesorica hrvatskog jezika u osnovnim i srednjim školama, svoju strast prema hrvatskom jeziku već puno desetljeće pokušava prenijeti svojim malim i velikim učenicima hrvatskog kao stranog jezika diljem svijeta. “Najljepša sudbina se nekom ljudskom biću može dogoditi je da bude plaćen za ono što strastveno voli raditi.” rekao je jednom osnivač humanističke psihologije Abraham Maslow, s kojim se u potpunosti slaže. Veliki je knjiški moljac, sanjar, filmofil, čokoholičar i kavoljubac.

ZAPISY - biuro@slava.edu.pl, tel. 511 473 693.

Zapraszamy serdecznie!