Jesień, pełną parą! :)

 

W życiu nie ma czasu na monotonię.

Jest czas na pracę  i czas na miłość.

To wszystko nie pozostawia nam czasu na nic więcej.

Coco Chanel

 

Wczoraj pożegnaliśmy wakacje! Wracamy do rytmu!

Miejmy nadzieję, że wracamy na dobre.  Początek nowego roku szkolnego, zaraz po Sylwestrze, to czas, w którym często robię nowe postanowienia. Macie podobnie? Choć postanawiać można co poniedziałek, z pierwszym dniem miesiąca, z każdą środą... zawsze! To jednak wrzesień jest dla mnie miesiącem decydującym! Jesień niech nie będzie melancholijna, a produktywna!:)

 

Slava, mimo że powstała i stawiała pierwsze kroki w trudnym i specyficznym czasie, będzie się rozwijać, nie chowa skrzydeł :) 

Jak jest z nauką języków?

Teraz jest dobry czas na rozpoczęcie nauki! W szkołach językowych prowadzone są zapisy, tworzą się nowe grupy, rozpoczynają się kursy indywidualne, stacjonarnie lub online... Szukamy dodatkowych zajęć :)

Być może jest jakiś język, którego zawsze chciałaś/chciałeś się uczyć? W SLAVIE nauczysz sie języków słowiańskich! Zapraszam serdecznie! :)  Ważne, aby nie rezygnować z marzeń, aby próbować i postanawiać na nowo! I ja się tego uczę :) Jeśli teraz nie jest dogodny dla Ciebie czas, abyś rozpoczął/rozpoczęła naukę, pamiętaj, że zgłosić się do Slavy możesz w każdym momencie trwania roku szkolnego, w wakacje również. Zaglądaj na Bloga, bądź z nami i rozwijaj swoje skrzydła! :)

Każdy, kto interesuje się językami słowiańskimi, tradycją i kulturą krajów słowiańskich znajdzie tu dla siebie miejsce. Bardzo bym tego chciała!

 

Zapraszam do nauki i do współpracy!

Zapraszam do nauki – każdy czas jest dobry na osobisty rozwój! Jeśli masz pytania, chciałbyś/chciałabyś zgłosić się na kurs językowy, proszę, napisz wiadomość lub zadzwoń (tel. +48 511 473 693)

Zapraszam do współpracy – jeśli władasz którymś z języków słowiańskich, proszę, prześlij swoje CV na adres: biuro@slava.edu.pl

 

** Zdjęcie z miejscowości Jelsa, na wyspie Hvar! Z tegorocznego urlopu... pozostały zdjęcia i wspomnienia, było przepięknie!

Baterie naładowałam, a teraz - czas do pracy! :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Nikrant