CHORWACKI AKTYWNIE

Marzysz o wakacjach w Chorwacji? Kochasz sporty wodne? Lubisz zwiedzać piękne miasta i przebywać w otoczeniu niezwykłej przyrody? Jeśli TAK, to teraz masz okazję wszystko połączyć z nauką języka chorwackiego!

Windsurfing, wycieczki krajoznawcze, kurs języka chorwackiego – taką ofertę stworzyliśmy właśnie dla Ciebie! Jeśli pragniesz aktywnie spędzić wakacje w jednym z najpiękniejszych miejsc Chorwacji, ruszaj z nami i bądź naszym kompanem podczas niesamowitej przygody!

Czeka Cię tydzień dobrej zabawy w Omišu – nauka windsurfingu z efektywnym kursem języka chorwackiego. Najlepszym sposobem na zdobywanie nowych umiejętności jest przebywanie w miejscu, które ma idealne warunki… a Chorwacja jest po prostu idealna!

 

 

Z pewnością, to będzie najprzyjemniejsza nauka w Twoim życiu! Lazurowe morze, cudowna pogoda i instruktorzy umożliwią Ci naukę windsurfingu, a  kurs i kontakt z „żywym” językiem da Ci okazję do błyskawicznego przyswojenia języka chorwackiego.

Zapraszamy!

Termin: 
24-31 sierpień 2019, 
370 euro/osoba, 
Zniżki: 
5% przy dwóch osobach rezerwujących, 
10% przy trzech lub więcej osobach rezerwujących, 

W CENIE: 
– zakwaterowanie w apartamencie 3*** 
– codzienne zajęcia z języka chorwackiego z Agnieszką Nikrant 
– 5 dniowy kurs windsurfingowy 
– zwiedzanie Splitu może być dwujęzyczne lub tylko po chorwacku lub po polsku 
– wspólny grill na plaży 
– wspólne wejście na fortecę w górach 

W CENIE APARTAMENTU: 
– opieka polskiego rezydenta 
– klimatyzacja 
– Internet 
– monitorowane miejsce parkingowe 
– wyposażony aneks kuchenny 
– pościel 
– ręczniki 
– TV 
– na życzenie łóżeczko dla małych dzieci 
– taksa turystyczna 

KURS JĘZYKA CHORWACKIEGO:

Agnieszka Nikrant – z wykształcenia i z zamiłowania filolog kroatysta i muzyk – wokalista. Doświadczona lektorka języka chorwackiego. Założycielka Centrum Języków Słowiańskich SLAVA w Gdyni. Prowadząca funpage na Facebooku “Po chorwacku”. Miłośniczka chorwackiej muzyki, w szczególności pieśni dalmatyńskich. Inicjatorka jedynej w Polsce klapy dalmatyńskiej “PORTUN”. Wakacje bez odkrycia kolejnych miejsc w Chorwacji, odwiedzin w Zagrzebiu i kąpieli w Adriatyku uznaje za nieważne i do poprawki. Jej mottem jest zdanie Walta Disneya: “Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.

KURS WINDSURFINGOWY:

Kilka informacji o kursie windsurfingowym: 
– 5 godzin kursu oraz 3 godziny wypożyczenia 
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną 
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych 
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę 
– zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00 
– grupy szkoleniowe od 4 do 6 osób 

 

ZWIEDZANIE SPLITU

Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik.

IMPREZA INTEGRACYJNA Z GRILLEM

Grill na plaży – czyli najlepszy sposób na bliższe poznanie. Podczas niego będziecie mieli okazję spróbować prawdziwie chorwackich specjałów.

ZDOBYWANIE FORTECY W GÓRACH

Wspólne wyjście w góry – zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brač i Hvar, Omiš oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków do zgrabienia.

ZAPISY I REZERWACJA: