Współpraca! :) Slava się rozwija!

Moi Drodzy! Zdecydowałam! Kto zna Slavę i mnie wie, że do tej pory prowadziłam wszystkie kursy języka chorwackiego sama.

Czas na rozwój, czas się podzielić! I mimo że było mi ciężko.... rozumiecie... każde zgłoszenie na język chorwacki sprawiało mi tyle radości, każdy Uczeń, każdy kurs to dla mnie nowa przygoda, nowe wyzwanie, moja pasja... i to JA chciałam się tym zajmować... samolubnie troszeczkę ;) Wybaczcie! :) Skończył się ten czas, z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że doba jest za krótka! ;););)

Nie... żartuję, choć to też! :D

Chcę, aby Slava się rozwijała. A tak się stanie wtedy, kiedy powierzę też prowadzenie kursów innym, wspaniałym lektorom. Cieszę się, że dzisiaj mogę Wam przedstawić Magdalenę, nową lektorkę języka chorwackiego! :) Musicie mieć pewność, że powierzam MOJĄ perełkę, język chorwacki, dobrej osobie. Ja tę pewność mam :) Razem będziemy rozwijać Slavę prowadząc kursy języka chorwackiego :)

Kilka słów o Magdzie: 

Magdalena Plech - ukończyła studia filologiczne o specjalności przekładoznawczej na Uniwersytecie Śląskim i obroniła tytuł magistra filologii słowiańskiej. Dzięki dwóm stypendiom naukowym spędziła ponad rok studiując na chorwackich uniwersytetach w Osijeku i Zagrzebiu. Posiada międzynarodowy certyfikat Croaticum potwierdzający znajomość języka chorwackiego na najwyższym poziomie. Obecnie mieszka w Zagrzebiu, ale często przyjeżdża do Polski. Jak każdy kocha Chorwację za krystaliczną, ciepłą wodę i nadmorskie krajobrazy, jednak największy sentyment budzi w niej Slawonia i wschodnia część kraju.

Z Magdą, choć nie spotkałysmy się jeszcze "na żywo", to spędziłyśmy wspólny czas online, na rozmowach i owocnym szkoleniu. 

 

Zatem zachęcam do zapisów na nasze kursy języka chorwackiego!

Podwajamy siły i czas na spełnianie naszej pasji! :)

Witaj Magdo na słowiańskim pokładzie! :) Życzę Ci ogromu satysfakcji i radości w pracy!:)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Nikrant